srdečně vás zveme na jedinečný koncert

Kristýny Šebkové

s názvem „a Hvězdy, které nehasnou“ 

Hvězdy, které nehasnou míří do Frýdku Místku!

Srdečně Vás zveme na jedinečný koncert, ve kterém v podání brněnské zpěvačky s nezaměnitelným silným hlasem – Kristýny Šebkové zazní největší hity českých ale také zahraničních zpěvaček, kterými byly a stále jsou například: Edith Piaf, Hana Hegerová, Barbra Streisand, Helena Vondráčková, Lara Fabian, Judita Čeřovská, Marta Kubišová, písně od nezapomenutelné skupiny ABBA a samozřejmě také písně britské zpěvačky ADELE, jejichž je Kristýna interpretkou, jako jediného českého revivalu. 

Celý zážitek podpoří brilantní zvuk doplněný o upřímný projev plný humoru a životních příběhů. 

Jako host vystoupí zpěvačka a absoloventka JAMU Zuzana Štefaníková

Karolína Polášková – šestinásobná mistryně ČR a mistryně světa pro rok 2022 v baletu.

Ukázky z koncertů

Poslechněte si ukázky z koncertů a živých vystoupení Kristýny Šebkové.

přijíždíme do Frýdku Místku

22.3. Lidový dům Frýdek Místek
Reference

Co říkají diváci?

Úžasný koncert Kristýny Šebkové. Už dlouho jsem nevyrazila na dámskou jízdu a bylo to prostě fantastické! Kristýna je skutečně profesionálka celým svým tělem, navíc upřímná a vtipná. Takže za mě určitě doporučuji a Vy co jste ji ještě neslyšeli a neviděli neváhejte a její koncert navštivte!
petra quittová
Děkuji moc za krásný koncert a nezapomenutelný zážitek. Krásně vám to zpívá, z pódia šla úžasná energie a celkově nádherná atmosféra po celém sále plná humoru a pokory. Chvilkama jsem měla husí kůži, moc děkuji za hezký večer a těším se na další. Doufám, že Vás brzy zase uslyším.
Hanka Benešová
Koncert Kristýny byl nádherný, překvapující zážitek plný emocí. Pro mne osobně Kristýna Šebková nahrazuje svým širokým žánrovým záběrem a rozsahem i silou hlasu Věru Špinarovou. Rozhodně koncert stojí za to a pokud chcete strávit večer v přítomnosti známých písní a dobrého humoru, rozhodně neváhejte.
Alice Zálešáková

Nenechte si koncert ve Frýdku Místku ujít!

22.3. Lidový dům Frýdek Místek
„Chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělý sobotní večer s Kristýnou Šebkovou ve Smiřicích. Naši zaměstnanci se cítili velmi příjemně a tak za ně mnohokrát opakované poděkování a pochvaly ráda tlumočím.“
Monika Kašparová
Nemocnice Hradec Králové

O Kristýně

Zpěvu se začala věnovat od svých 6 let na základě výběru mladých talentů pro ZUŠ Jaroslava Kvapila v Brně. Současně se věnovala i hereckému oboru, později i hře na klavír.  V rámci studia byla školena vynikajícími brněnskými pedagogy, a to nejen v prostředí této umělecké školy. V 15 letech, kdy ji  tehdejší profesoři brněnské konzervatoře nazývali nevídaným talentem, kvůli velkému počtu zájemců, přesto neměla možnost na studium nastoupit.

Později přišla lákavá nabídka od jejího učitele v I. ročníku SŠ, zpívat a hrát ve školní 7-mičlenné folkové dívčí skupině a svůj um tak společně, v rámci mnoha ocenění, obhájit na festivalech a tehdejších významných folkových portách.  Dále pak prošla dalšími různými hudebními tělesy, přes žánry pop – rock a soul. Na roční angažmá v proslulé brněnské vinárně a tančírně „Muzejní sklípek“, kde měla možnost vystupovat 4x týdně spolu se skvělými romskými hudebníky, vzpomíná s láskou.

V mezičasech se podílela i na spoustě reklamních spotů a v menší míře i dabingu. Do divadelního světa ji nečekaně zasvětil prvotně kamarád a pak už kolega. Psal se rok 2012 a Kristy napsala svůj první hudební pořad, tzv. pro náročné diváky,  který se ihned po premiéře setkal s úspěchem a  nezbylo tedy nic jiného než v tom nadále pokračovat.

Mimo krátkou rodičovskou dovolenou je i nadále angažována na plný úvazek ve svém divadle a jeho produkci, kde má možnost předávat své dlouholeté zkušenosti k potěšení dalších posluchačů a diváků všech věkových kategorií.

Vstupenky pouze v předprodeji

Už v Pátek

22.3. Lidový dům Frýdek Místek
 • 10.11. v 18:30 – Brno – Hvězdy, které nehasnou
 • 14.11. v 19:00 – Praha – Host , Můj Vzor Božský Karel
 • 15.11. v 19:00 – Brno – Host, Múj vzor Božský Karel
 • 23.11. v  19:00 – Kino Svět Holešov – Hvězdy, které nehasnou
 • 24.11. v 19:00 – SD Břidličná – Hvězdy, které nehasnou
 • 25.11. v 15:00 – Bojkovice – Benefiční akce
 • 29.11. v 19:00 – KD Třešť – Hvězdy, které nehasnou
 • 30.11. v 19:00 – SD Neratovice – Host, Můj vzor božský Karel
 • 1.12. v 19:00 –  Masarykovo nám. Hranice – Host, Můj vzor…
 • 3.12. v 16:00 – Karlovo nám. Kolín – Host, Můj vzor božský Karel
 • 5.12. v 15:00 – Brno Černovice – Rozsvícení vánočního stromu
 • 5.12. v 19:00 – KD Havlíčkův Brod- Host, Můj vzor božský Karel
 • 7.12. v 19:00 – Kino Jemnice – Hvězdy, které nehasnou
 • 8.12. v 10:00 – Lázně Bohdaneč – Vánoční koncert
 • 8.12. v 19:30 – Lázně Slatinice – Vánoční koncert
 • 9.12 v 17:00 – Kaplice nám. –  Pocta Adele
 • 13.12 v 17:00 – Šternberk nám. – Vánoční Koncert
 • 16.12 v 16:00 – SC Brno Bystrc  – Vánoční koncert
 • 19.12 v 14:00 – KD Rubín Brno – Vánoční Koncert
 • 22.12 v 19:00 – KC Semilaso Brno – Host, Můj vzor božský Karel